Безкоштовна доставка від 1500 грн* Безкоштовна доставка від 1500 грн* Безкоштовна доставка від 1500 грн* Безкоштовна доставка від 1500 грн* Безкоштовна доставка від 1500 грн* Безкоштовна доставка від 1500 грн* Безкоштовна доставка від 1500 грн*

Умови повернення та гарантія

Досвідчені та ввічливі консультанти допоможуть підібрати потрібний розмір або фасон купальника / спортивного комплекту, який вигідно прикрасить вашу фігуру. У нашому інтернет-магазині можна знайти розмірну сітку, докладні описи та фото кожної моделі в різних кольорах.

Ми обов'язково відповімо на всі питання та допоможемо зробити правильний вибір, щоб покупка в подальшому приносила тільки комфорт і задоволення.


Команда Asalart робить все, щоб вам було комфортно здійснювати покупки онлайн!


Якщо товар має виробничий брак — ми обміняємо його на будь-який інший або повернемо гроші.


Недолік не повинен бути наслідком неправильного використання товару. Післі повернення товару наш виробничий відділ проведе аналіз чи є цей дефект виробничим браком або це пошкодження одягу при неправильній експлуатації. Після підтвердження від виробництва Asalart про виробничий недолік, ми зобов'язуємося відправити новий товар протягом 2 робочих днів або повернути гроші.


Повернення грошей здійснюємо протягом 2-7 робочих днів з моменту надходження посилки.